Vereniging
Lid worden
Lidmaatschap
Vereniging functionarissen
Cursus
Kleding
Vertrouwenspersoon
Nieuws
Programma
Wedstrijden
Oefenprogramma
Training
Teams
Senioren
H1
H2
Senioren Softbal
HS1
HS2
Senioren dames
DS1
Junioren
U21-1
Aspiranten
U15-1
U15-2
Pupillen
U12-1
U12-2
Beeball
Beeball Major
G-Teams
G-Team
Sponsoring
Contact
Links
Vereniging
+
Lid worden
Lidmaatschap
Vereniging functionarissen
Cursus
Kleding
Vertrouwenspersoon
Nieuws
Programma
+
Wedstrijden
Oefenprogramma
Training
Teams
+
Senioren
+
H1
H2
Senioren Softbal
+
HS1
HS2
Senioren dames
+
DS1
Junioren
+
U21-1
Aspiranten
+
U15-1
U15-2
Pupillen
+
U12-1
U12-2
Beeball
+
Beeball Major
G-Teams
+
G-Team
Sponsoring
Contact
Links
Programma KNBSB
Wedstrijddatum
Klasse
Wedstrijd
Accommodatie
Details
ma 08-apr. 19:00
4e klasse
Amsterdam North Stars DS1 - Kinheim/DSS DS4
Perenpad
di 09-apr. 19:00
2e klasse
Amsterdam North Stars HS1 - Quick Amsterdam HS1
Perenpad
za 13-apr. 10:00
2e klasse
Amsterdam North Stars HB U15-1 - Amsterdam Pirates HB U15-2
Perenpad
za 13-apr. 10:00
BeeBall Major League
Amsterdam Capitals BM1 - Amsterdam North Stars BM1
Sportpark Middenmeer
za 13-apr. 10:30
3e klasse
Sullivan's Green Devils HB U12-1 - Amsterdam North Stars HB U12-2
Sportpark Markgouw
za 13-apr. 12:00
3e klasse
Amsterdam North Stars HB U15-2 - Rangers HB U15-1
Perenpad
za 13-apr. 14:00
3e klasse
Amsterdam North Stars HB U21-1 - Cromtigers HB U21-2
Perenpad
za 13-apr. 14:00
5e klasse
DVH H2 - Amsterdam North Stars H1
DVH-Sportcentrum
zo 14-apr. 11:00
2e klasse
Amsterdam North Stars HB U12-1 - BSC Almere HB U12-1
Perenpad
zo 14-apr. 12:00
4e klasse
Flying Petrels DS1 - Amsterdam North Stars DS1
Sportcomplex De Dop
zo 14-apr. 14:00
6e klasse
Amsterdam Capitals H2 - Amsterdam North Stars H2
Sportpark Middenmeer
wo 17-apr. 19:00
4e klasse
Flying Petrels DS1 - Amsterdam North Stars DS1
Sportcomplex De Dop
do 18-apr. 19:00
3e klasse
Amsterdam North Stars HS2 - Urbanus HS1
Perenpad
vr 19-apr. 19:00
2e klasse
Amsterdam North Stars HS1 - Amsterdam Capitals HS1
Perenpad
za 20-apr. 10:00
BeeBall Major League
Amsterdam North Stars BM1 - Amsterdam Pirates BM1
Perenpad
za 20-apr. 10:00
3e klasse
Amsterdam North Stars HB U12-2 - Flying Petrels HB U12-1
Perenpad
za 20-apr. 10:00
2e klasse
Alcmaria Victrix HB U15-1 - Amsterdam North Stars HB U15-1
Sportpark Egmonderhout
za 20-apr. 13:00
2e klasse
HCAW HB U12-1 - Amsterdam North Stars HB U12-1
Rob Hoffmann Vallei
za 20-apr. 14:00
5e klasse
Amsterdam Pirates H4 - Amsterdam North Stars H1
Loek Loevendie Ballpark
za 20-apr. 14:00
3e klasse
BSC Almere HB U21-2 - Amsterdam North Stars HB U21-1
Fanny Blankers Koen Sportpark
zo 21-apr. 10:00
3e klasse
The Herons HB U15-2 - Amsterdam North Stars HB U15-2
Sportpark De Vork
zo 21-apr. 12:00
6e klasse
Amsterdam North Stars H2 - Quick Amersfoort H3
Perenpad
do 25-apr. 20:00
4e klasse
Spaarnwoude DS1 - Amsterdam North Stars DS1
Sportpark Spaarndam
vr 26-apr. 19:00
3e klasse
Flying Petrels HS2 - Amsterdam North Stars HS2
Sportcomplex De Dop
za 27-apr. 10:00
2e klasse
Amsterdam North Stars HB U15-1 - BSC Almere HB U15-1
Perenpad
za 27-apr. 12:00
3e klasse
Amsterdam North Stars HB U15-2 - Rooswijk HB U15-1
Perenpad
za 27-apr. 14:00
3e klasse
Amsterdam North Stars HB U21-1 - Urbanus HB U21-1
Perenpad
zo 28-apr. 10:00
6e klasse
Wombats H2 - Amsterdam North Stars H2
Sportpark Weltevreden
zo 28-apr. 10:30
5e klasse
Red Stars Vitesse H1 - Amsterdam North Stars H1
Sportpark Puikman 3
zo 28-apr. 10:30
3e klasse
Rooswijk HB U12-1 - Amsterdam North Stars HB U12-2
Sportpark Nieuw Rooswijk
Uitslagen
Geen informatie
Afgelastingen
Geen afgelastingen
Verenigingsactiviteiten