• Amsterdam North Stars HS1 SOFTBALL vrijdag

  • Amsterdam North Stars HS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Somer, SabriOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jun. 20:30Quick Amsterdam HS1 - Amsterdam North Stars HS1Sportpark Sloten
    5 jul. 20:00Amsterdam Capitals HS1 - Amsterdam North Stars HS1Sportpark Middenmeer
    12 jul. 19:30Amsterdam North Stars HS1 - Amsterdam Pirates HS2Perenpad
    16 jul. 19:30Amsterdam North Stars HS1 - RCH-Pinguins HS2Perenpad
    19 jul. 19:30Amsterdam North Stars HS1 - Vennep Flyers HS2Perenpad
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 jun.Amsterdam North Stars HS1 - SCPB ’22 HS11 - 5
    14 jun.Vennep Flyers HS2 - Amsterdam North Stars HS113 - 6
  • Poulestanden Amsterdam North Stars HS1 ( 2e klasse Poule E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp Pioniers HS19702121724914
    2SCPB ’22 HS1960395583712
    3DVH HS274127458169
    4BSC Almere HS37403625758
    5RCH-Pinguins HS26312777077
    6Vennep Flyers HS253025139126
    7Amsterdam Capitals HS16303595546
    8Amsterdam North Stars HS17304716566
    9Quick Amsterdam HS1711545101-563
    10Amsterdam Pirates HS2901857137-801
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Acevedo, AlejandroTeamspelerKorte stop
    Aken, Jesper vanTeamspelerLinksvelder
    Cremer, SanderTeamspelerPitcher
    Gameren, Menno vanTeamspeler
    Haringhuizen, JoostTeamspelerMidvelder
    Hartel, OlivierTeamspelerEerste honk
    Huber, CoenTeamspelerCatcher
    Jordan, JesseTeamspeler
    Lubbe, Megan van derTeamspelerCatcher
    Soederhuizen, BeauTeamspelerKorte stop
    Somer, SabriTeamspelerTweede honk
    Suurs, SamTeamspelerDerde honk
    Zegerius, JonathanTeamspelerRechtsvelder
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Quick Amsterdam HS1

    VS

    Amsterdam North Stars HS1

    25 juni 202420:30 uur
    Sportpark Sloten 1 - Honkbal / Softbal / Jeugd Honkbal

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Amsterdam North Stars HS1

    Fastpitch Softbal Senioren Heren

    10,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,86

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd