• Amsterdam North Stars HS1 SOFTBALL maandag

  • Amsterdam North Stars HS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Somer, SabriOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    30 sep.Quick Amsterdam HS2 - Amsterdam North Stars HS15 - 3
    23 sep.Amsterdam Pirates HS1 - Amsterdam North Stars HS121 - 20
  • Poulestanden Amsterdam North Stars HS1 ( 2e klasse Poule F )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BSC Almere HS21716012936223132
    2Amsterdam North Stars HS118140426011314728
    3Thamen HS21410042027612620
    4Amsterdam Pirates HS117908199208-918
    5Quick Amsterdam HS2166010173224-5112
    6Quick Amsterdam HS3176011173305-13210
    7Badhoevedorp HS2185013136262-12610
    8Amsterdam Capitals HS2171016119305-1860
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aken, Jesper vanTeamspeler
    Berger, SvenTeamspeler
    Betten, OnnoTeamspeler
    Bruin, EelcoTeamspeler
    Cremer, SanderTeamspeler
    Gameren, Menno vanTeamspeler
    Haringhuizen, JoostTeamspeler
    Huber, CoenTeamspeler
    Jordan, JesseTeamspeler
    Lubbe, Megan van derTeamspeler
    Soederhuizen, BeauTeamspeler
    Somer, SabriTeamspeler
    Suurs, SamTeamspeler
    Zegerius, JonathanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Amsterdam North Stars HS1

    Fastpitch Softbal Senioren Heren

    14,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,28

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,56

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd