• junioren 1 2021 BASEBALL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Verboom, SvenTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.Amsterdam North Stars HB U21-1 - Flying Petrels HB U21-17 - 0
    25 sep.DVH HB U21-1 - Amsterdam North Stars HB U21-13 - 13
  • Poulestanden Amsterdam North Stars HB U21-1 ( 2e klasse Poule E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS HB U21-11310121574711021
    2Hoofddorp Pioniers HB U21-3141013154738121
    3Onze Gezellen HB U21-1178271491222718
    4Vennep Flyers HB U21-1148151191081117
    5Cromtigers HB U21-115816122952715
    6Amsterdam North Stars HB U21-113706108105314
    7Flying Petrels HB U21-114401081135-548
    8DVH HB U21-116001660265-2050
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abbring, YouriTeamspeler
    Betten, JelleTeamspeler
    Bruin, MeesTeamspeler
    Guillen Rivera, AngelTeamspeler
    Leuven, PepijnTeamspeler
    Maria, JaelTeamspeler
    Pompert, LenaTeamspeler
    Ranis, ChristianTeamspeler
    Somer, DeanTeamspeler
    Spaargaren, SamTeamspeler
    Suurs, AnoukTeamspeler
    Verboom, ItaiTeamspeler
    Verhoef, SebTeamspeler
    Versluis, MarijnTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Amsterdam North Stars HB U21-1

    Honkbal U21

    8,31

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,08

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,08

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd