• Amsterdam North Stars AH1 BASEBALL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berger, SvenTechnische stafTeammanager
    Geelen, Remco vanTechnische stafTeammanager
    Louwerens, MilanTechnische stafTeammanager
    Plenckers, PhilipTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Amsterdam North Stars HB U15-1 ( 2e klasse Poule H )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alcmaria Victrix HB U15-11614022006713328
    2Thamen HB U15-2161204172937924
    3Herons HB U15-1141013139637621
    4DSS HB U15-115906151787318
    5Hoofddorp Pioniers HB U15-216907123814218
    6Cromtigers HB U15-113607104832110
    7Amsterdam North Stars HB U15-114311070139-697
    8DVH HB U15-113101234212-1782
    9Flying Petrels HB U15-115101453230-1772
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beer, Dylan deTeamspeler
    Geelen, Milan vanTeamspeler
    Meehan, Ryan RichtTeamspeler
    Pinas, ChristopherTeamspeler
    Plenckers, MaartenTeamspeler
    Reus, MickTeamspeler
    Verboom, OzTeamspeler
    Viersma, ThomTeamspeler
    Visser, BorisTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Amsterdam North Stars HB U15-1

    Honkbal u15

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,93

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd