• Amsterdam North Stars AH1 BASEBALL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berger, SvenTechnische stafTeammanager
    Geelen, Remco vanTechnische stafTeammanager
    Louwerens, MilanTechnische stafTeammanager
    Plenckers, PhilipTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 10:00Hoofddorp Pioniers HB U15-2 - Amsterdam North Stars HB U15-1Sportpark Pioniers
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.Amsterdam North Stars HB U15-1 - Cromtigers HB U15-13 - 6
  • Poulestanden Amsterdam North Stars HB U15-1 ( 2e klasse Poule H )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alcmaria Victrix HB U15-11513021846611826
    2Thamen HB U15-2151104165917422
    3Herons HB U15-1141013139637621
    4Hoofddorp Pioniers HB U15-214806111704116
    5DSS HB U15-114806137766116
    6Cromtigers HB U15-113607104832110
    7Amsterdam North Stars HB U15-11331966129-637
    8DVH HB U15-111101031182-1512
    9Flying Petrels HB U15-115101453230-1772
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beer, Dylan deTeamspeler
    Geelen, Milan vanTeamspeler
    Meehan, Ryan RichtTeamspeler
    Pinas, ChristopherTeamspeler
    Plenckers, MaartenTeamspeler
    Reus, MickTeamspeler
    Verboom, OzTeamspeler
    Viersma, ThomTeamspeler
    Visser, BorisTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Hoofddorp Pioniers HB U15-2

    VS

    Amsterdam North Stars HB U15-1

    08 oktober 202210:00 uur
    Sportpark Pioniers 4 - Jeugd Honkbal

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Amsterdam North Stars HB U15-1

    Honkbal u15

    5,08

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,92

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,54

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd