• Amsterdam North Stars DS1 SOFTBALL maandag

  • Amsterdam North Stars DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Petronilia, JoseTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Amsterdam North Stars DS1 ( 5e klasse Poule A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Amsterdam North Stars DS11413102506518527
    2DVH DS31612311919010127
    3Quick Amsterdam DS3179171951752019
    4Thamen DS2175012149253-10410
    5Quick Amsterdam DS4165110124142-189
    6Amsterdam Capitals DS1182016118302-1844
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arrindell, TerrieTeamspeler
    Berkhout, MariskaTeamspeler
    Busser, Annelies deTeamspeler
    Diergaarde, JolandaTeamspeler
    Ende, Floor van’tTeamspeler
    Somer, LillyTeamspeler
    Spilker, CarlaTeamspeler
    Steinvoorte-Boer, WillyTeamspeler
    Suurs, PienTeamspeler
    Vecht, Lucie van derTeamspeler
    Vries, Bianca deTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Amsterdam North Stars DS1

    Fastpitch Softbal Senioren Dames

    17,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,93

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd